Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kousání klece:Jenny si teď často vynucuje chodit ven z klece.Samozdřejmě,že je puštěná cely den,ale jen jak jí zavřu do klece na noc,tak začne kousat mříže,celou dobu jsem nevěděla jak na to,ale potom jsem si tak uvědomila,že já ji dávám jídlo mimo klec a ona pak nemá hlad a ani důvod,proč v té kleci být a už to pomáhá.

Hrabání:Tak toto  chování dělá asi tak 50x za den tak jako vyskakování do výšky a běhání!Ale to mi zase tak nevadí,pokud mi nehrabe do mé tašky .Vždycky,když začne hrabat tak ji zlechtám a z pusinkuju.

Vyskakování do výšky a běhání:Jak jsem se již zmínila tak toto chování dělá 50x denně.Ale nejradši má,když si k ní lehnu na zem a ona kolem mě běhá dokola a skáče přes mě.A když tam zrovna neležím,tak začne běhat na okně až spadne deka,kterou jsem jí tam dala aby jí tam nebyla v zimě zima.

Lízání:Jenny mě olizuje skoro pořád pokud se k ní jen přiblížím.Ruce,obličej a dokonce i moje věci! Je to prostě můj šmudla!

Čůrání a bobkování:Jo tak na záchod chodí jen čůrat to jsem si udržela,ale bobky? Ty dělá všude kam šlápnu tam jsou naštěstí,že jsou to jen tvrdé kuličky,že se to dá v pohodě sebrat ze země!

Klouzačka v kuchyni:Jo tak to je její nejlepší hra,kterou může hrát sama jinak  jsem se už zmiňovala,že máme spolu tu nej hru,ale to jste si jistě už přečetly že?!No prostě se vždycky rozeběhne a skoluzne se po zadku!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kousání mříže

(Luciii & Matýsek, 9. 11. 2009 18:56)

Ahoj...Taky mě Matýsek zlobí s kousáním mříží přes noc.Je to teda tak,že jí to jídlo dáváš v kleci večer?

Fotosoutěž

(Flíček, 31. 8. 2009 19:14)

Ahoj králíšci,pořádám králíčí fotosoutěž na mých stránká http://zakrslikralisci.webnode.cz Tak se zucastněte,budu moc rád.